Enstitü Müdürleri

Adı-Soyadı Görevi                            Göreve Başlama Tarihi Görev Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ergun GÖNEY Müdür 01.12.1987 01.06.1988
Prof. Dr. M.Emin İRFANOĞLU Müdür 06.09.1989 01.09.1992
Prof.Dr.İsmet DÖKMECİ Müdür 01.09.1992
18.08..2004
01.09.1998
24.08.2009
Prof. Dr. Kadir KAYMAK Müdür 01.09.1998 11.09.2001
Prof. Dr. Oğuz TAŞKINALP Müdür 11.09.2001 07.01.2002
Prof. Dr. Müberra UYGUN Müdür 29.01.2002 18.08.2004
Prof. Dr. Levent ÖZTÜRK Müdür 24.08.2009 03.09.2012
Doç.Dr. Tammam SİPAHİ Müdür 01.10.2012 Devam Ediyor.
Bu içerik 13.02.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 2435 kez okundu.